O mně

5. dubna 2012 v 15:26 | Clérka :D
Něco málo o mě: No dobře jmenuje se Klárča jinak mi říkejte Clare... Je mi tolik a tolik let nebudu zveřejňovat. Bydlím tam a tam taky nebudu zveřejňovat :) . O mě se asi nic moc nedovíte např. kolik mi je, kde žiju atd. ;D Ani se mě na to neptejte.

Záliby: No tak mám ráda tančení; chodím do baletu. Možná že pro někoho je to trapné ale můžete si to myslet pro sebe. ;D Pak jsem asi půl roku chodila do Beat Up (samozřejmě mě to přestalo bavit :D a nechtělo se mi tam dojíždět teda bylo tak aby rodiče stihli toto a toto a já zase Beat Up. No ale to je jedno :). Ještě hraju na klavír což mě až zas tak nebere no a jeho součást náuka která je velký ho*no ;). A náš blog WEHEARTGRAPHICS... A upíří trožku mistické představy.

Co mě naprosto odpuzuje: No tak ti kteří si o sobě myslí co nejsou. Přetvářka ta asi nejvíc. Hádky (velký i malý).

Grafika: Přišla jsem na ní zaprvé když jsem dostala nový PC byl tam Adobe Photoshop Elements 8. Zadruhé Petera mi ukázala
Adobe Photoshop CS4 a začalo se mi to líbit no a pak jsme šli do čajovny a od Petery taťka ho nám nainstalovat od té doby Adobe Photošopíkuju :D... Ale stejně začátky mě učila Petera. Ale recolory jsem zvládla pomocí internetu.

Mé přání: Být jednou doktorkou jako moje mamka i taťka nebo babička a babička teta a teta. No je nás hodně kteří byli a jsou doktorami a doktorkami. Dostat se na střední a medicínu (vysoká škola medicíny)... A aby na náš blog chodilo hodně lidí!!! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tangleds Tangleds | Web | 6. dubna 2012 v 10:33 | Reagovat

Do baletu by som chcela aj ja chodiť :) A aj ja chcem byť doktorkou len dúfam že mi to vyjde :)

2 Clérka :) Clérka :) | 6. dubna 2012 v 13:06 | Reagovat

[1]: Týjo snad se jednou potkáme jako doktorky :) ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama