We are just kids - 1. díl Nová láska?

7. dubna 2012 v 17:54 | Petííí :D |  Komix We are just kids
Tak, přidávám 1. díl :D Snad se vám bude líbit! :D Příjemné čtení! :)

Jo a tady přidávám jména a barvy konverzace (nesmějte se mi! :'D)
Beth
Andreas
Lukas
Lisa
Annie
Chad

Poslední dny práznin bývají nejhorší. A nejhorší je ten poslední - chce se vám do školy, a zároveň ne. Jste zvědaví, a zároveň se bojíte - který právě zažívá parta šesti puberťáků - Annie, Beth, Lisa, Chad, Lukas a Andreas. Ale zpět k realitě... Naše šestka se rozhodla, že půjdou omrknout nové volleyballové hřiště na pláži. Chtěly to rozdělit tši holky a tři kluci, ale Sportovec řekl, že se dvěma kočkama to klidně zmákne (nakonec jejich tým stejně prohrál, ale neříkejte mu, že jsem vám to práskla!).

"Há! A teď tě nepustím dolů!" řekl hlasitě a zároveň lišácky Chad. "To ještě uvidíme!" řekl Andreas a vylezl z houpačky, čímž Chad spadl a bolelo ho ehm... Mezinoží :D "Ty hajzl!" vykřikl Chad a vytryskl z houpačky jako helikoptéra. "Já tě kilnu!". Až trochu ubylo jejich chechtání, zase se vrátili na houpačku a houpali se dál.

"Chovaj se jak malý! Ale jsou u toho dost roztomilý, nemyslíš Beth?" řekla nadšeeně Annie a když viděla že jí kamarádka neposlouchá vyhrkla "Halóóó?! Si domáááá?!" "Co? Ale jo, jsou docela rozkošní, takoví ťuťíci :3" řekla a pousmála se. "Mimochodem, už uběhlo pět minut?" "Už 10..." odpověděla Ann. "Do háje! Nemohla jsi mě upozornit už na páté minutě?! A jako..." řekla, ale nedořekla Beth.
"Co je? Když už mě začneš kritizovat, tak rovnou i skonči ne?" řekla ale beth dřepěla jako socha. "Na co tak civíš? Hááálóóó, paní zamyšlená!" "Kou-Kouni sa-sama!" vykoktala ze sebe Beth.
"...hle, musíš pochopit, že to co čtou holky se prostě nedá číst, samý píčoviny... O láce, o vstazích, Bravo poradna a bla bla bla... Doufám, že chápeš, proč se ti to nelíbí. Rači čti nějaký časopisy o autech, abys po chvíli toho čtení nevypadal, a při nejhorším se i nechoval jako gay." vysvětlil Andreas Chadovi. "Jo, to je fajn ale... Koukni se za sebe," poslední slova Chad řekl potichu, aby je slyšel jen Andreas.

"Ty vole!!" řekl překvapeně Andreas. Chad zabučel na souhlas.
"Pamatuješ na ty časy, co Lisa Lukase nenáviděla?" zeptala se Beth Annie, když se trochu z šoku vzpamatovala.

Na konec otázky :)
  1. Myslíte, že spolu Lisa a Lukas něco mají?
  2. Co myslíte, hodí se k sobě? :D
  3. Jak se vám líbil první díl? :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ilorin Ilorin | Web | 7. dubna 2012 v 20:55 | Reagovat

1. Určitě, jinak by ses na to neptala :D
2. Jasně, vypadaj tak...emh...roztomile...?
3.Krásnej, těším se na další

2 Miss.PerlanQa Miss.PerlanQa | Web | 15. dubna 2012 v 8:53 | Reagovat

Samozrejme že spolu niečo majú :D
Celkm áno :-)
Super :-) Príjemne sa to číta :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama