Wild Ones 1. díl- Konečně párty

6. dubna 2012 v 20:00 | Clérka :D |  Komix Wild Ones
"Ahoj Mess vzpomínáš si na včerejšek?" Zasmál se koketně Deyl. "No jo vzpomínám...Cože jsme to dělali? A víš že je tam učitelka?" Koukala jsem na Deyla s upřenýma zabijáckýma očima. "Zlato nemusíš se odkrucovat od tématu." Mrkl na mně. "No jo no co jsme dělali mi povíš později..." Řekla jsem poraženě. "Už se těším" Pousmál se a odešel."Čus! Jdu si s vámi pokecat" Zařvala Endy na Erika a Elizabeth a pokládala si ruce na stůl. "Ježiši no ahoj musíš tak řvát?" Vrhla se ní Elizabeth. "No jo sorry víte že dneska není ve škole Jack?" Pousmála se na Beth a Erika. "Jo jasně že tu prej není..." A už se Erik chytal za břicho a smál se. "Dřepí a je právě za tebou a pozoruje tvůj zadek..." Elizabeth dokončila větu a začala se smát víc než Erik.


"Hezký zadek" Prohlásil šťastně Jack. "Ježiši Jacku jsi snad úchyl... Jo vlastně jó jsi!" Endy zařvala a prudce se otočila na
patě. "A nehleď na zadek od mojí holky!" Prohlásil s Erik hrdostí. "Jó a nekoukej se na zadek jiný holky než na můj jsem přece tvoje holka!" Zavrčela Beth na Jacka..."OMG! Jacku už jsem Ti miliónkrát říkala že s tebou nebudu!" Zařvala endy zcela vyčerpaně. "Ale ale... Dyť ty mě chceš vydím to na tvých očích v kterých plane žár se se semnou vyspat...Ty moje fiono..." Mumlal jako kdyby skládal poezii o sexu semnou. "No tak počkat ale jaká verze fiony?" Zeptala se protože ví že se na to nikdy nedíval. "No asi ta jak byla shrek jsem to nikdy neviděl..." Mumlal si. "Takže jsem hnusná... Ha! Setřela jsem tě.!" Konečně vyhrála na klukem pomyslela si... "Ježiš vždyť ke mě stejně jednou přilezeš..." Zašklebil se a odešel.


"Hele za pět minut zvoní!" Vyhrkla ze sebe Elizabeth. "Hele to mi je jedno stejně máme tu starou rašpli!" Zařval Jack s hněvem ve tváři. "Ty jeden já Ti dám stará rašple, jen počkej v hodině Ti ukážu jaká rašple jsem!" Zařvala naše stará rašple. "No myslím že máš problém rašplíku" Začal se chichotat Deyl. "Drž hubu!" "Jojo už jí držím v náručí.."Zasmál se a s ním všichni ostatní až na Jacka. "No tak přestaňte se hádat a spíš pojďme navrhnout nějakou párty" Zamrkl Erik na Endy která párty pořádá... "No víte já nevím před dvěma týdny jsme jednu měly a rodiče mě sprdli za bordel..." Mumlala si pro sebe. "Tak nám teda vymysli lepší zábavu" Zamračila se Elizabeth.


"Hele mám nápad co kdybysme uspořádly párty u Mess ta má určitě volno!" Řekla Endy mučící větu pro Mess.


"COŽE?!" Zařvala s výrazem lamy. "No vlastně to by šlo všichni už jsme dělali párty jenom nebyla žádná u tebe!" Zařval Jack. "No víte asi to nepůjde..." "Ale ale všechno jde když se chce takže párty bude v 20:00 už se těšíme" Mrkl na ni Erik.


"Tak dobře rodiče stejně nejsou doma tak se teda na to vrhneme ve 20:00 jak říkal Erik." "Domluveno" Řekly Všichni s úsměvem a rázem zazvonilo.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťa :)) Peťa :)) | Web | 6. dubna 2012 v 23:57 | Reagovat

1. Ne :D Asi ne :D Jenom se spolu párkrát vyspí, žekla bych ^^
2. Řekla bych, že katastrofálně :D
3. A jo :D Né, dělám si srandu :) Jo, líbil :) A moc :)

Těším se, až přidáš další :D (což bude za chvíli, jako bych ti neviděla do karet :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama