Wild Ones 2.díl- Párty začala! 1.část

7. dubna 2012 v 0:31 | Clare :) |  Komix Wild Ones
1.část

"Tak dětičky jistě víte že nám včera odpadla hodina dějepisu." Řekla přísně naše stará rašple. "Ale koho to tu nevidíme náš Jack který své brzo nejoblíbenější paní učitelce řekl RAŠPLE...!" "Hihi! To jsem já." Pousmál se na úču. "Hele jak se těšíš na párty?" Zeptala se Mess Endy. "No ani nevím víš bude tam Jack" "No a? Vy spolu něco máte!" "Pššt! Né akorát mi někde furt kouká a nebo mě otravuje a já pak nemám ani jedinou sekundu být s Erikem..." Zasmutněla pohlédla na Mess a poté na Erika. "Ježiš ty toho naděláš... A nech už toho!" "No jo...""A víš proč budu tvoje nejoblíbenější učitelka?" "No nevím..." "Protože tě vyzkouším z nového učiva..." "Tak třeba kdo byl Alexandr Makedonský?" "Nevím!" "Víš kdo byl otec Alexandra Makedonského?" "Ne! Takové blbé otázky..." Zasyčel na úču. "Tak nevidím jediný důvod proč Ti nedát za pět!" "To jsi teda dopadl..." "Ty radši drž hubu!" Zasyčel na Deyla."Už jí držím v" A nedončil větu protože ho Jack zastavil"Tak kdo si to zkusí další?" Otázala se napínavě ale nevěděla že asi tak za 30 sekund zvoní a dělala ze sebe krávu. "Tak aspoň jeden ať se poteším z 1 či 5" Zasmála se ďábelsky.


"Tak teda já" "Já taky" "Tak já též" ""Miluju vaše zkoušení"Ohh! Já vám udělám radost" Začaly jsme přes sebe pokřikovat jak to šlo. "Tak tedy dobře ale nevím jestli to všechno vzládnu děláte mi jenom radost""My víme" Zachichotaly jsme se skoro všichni naráz. "Crrr!!!" "Ha! A koho tu budete zkoušet!" Zasmály jsme se Deylově větě. "No jen počkejte já vás vyzkouším všechny a každý dostane svou vlastní zaslouženou pětku žádnou jedničku! "Aha takže jestli jsme to správně pochopili takže jedničku s mínusem můžeme dostat?" Zachichotala se celá třída Messině větě."Tak nashledanou a nezapomeňte že budete vyzkoušeni!""Bye baby" Zařvala polohlasně Elizabeth a začaly se radovat z přestávky. Pak se zešli do kroužku a začaly debatovat o párty.O pár hodin později u Mess doma

"Tak co holky myslíte že by se to mohlo líbit Jackovi?" Otočila se k nám Elizabeth. "Jo jsi snad ta nejnádhernější kterou jsem viděla." Vydala ze sebe Mess. "Co ti zase je ve škole ses chovala naprosto normálně NORMÁLNĚ!!!" "Tak už to prostě neřeš" "A jak se líbí tobě Endy?" "Jsi nádherná!" Dotala Endy s úsměvem na rtech. "Hele už někdo zvoní!" Zajásala Elizabeth. "No márja kdo to asi je snad kluci ne?" Špytla Mess. "Však jo! Co s váma je?" Povídala v běhu naprosto nevyrovnaně, štastně nedalo se to popsat. "No co prostě má divný gesta a pocity a dokonce taky výjev na okolí...Z tý holky se jednou zblázním." Pomyslela si Endy.


"Juchů" Zajásala Elizabeth. "No tak otevři!" Vrhla se na ní Endy. "Jojo vždyť už otvírám""Tak holky přinesly jsme nějaký chlast" Prohlásil Deyl s nadšením. "Hey tak asi jsi přinesl velký ho*vno." Zamumlala si Mess pro sebe. "Zlato co si to tak dneska rozdat na gauči?" "Hele nemám náladu na sex ale na flašku!" "Jo aha ale stejně to padne na nás" Upnul pohled na Mess. "Hele vy se hádejte jak chcete ale já chci zažít pořádný vzrůšo" Pohlédl Jack na Endy. "Fájn já roztáčím." řekl Deyl. "Á vyda na koho nám to zpadlo naší miláčci Erik a Elzabeth!" Řekl Jack. "A úkol bude předvést nám na gauči nějakou hezkou scénku" Mrkl na ně Deyl.


"Hmm... To bude vzrůšo!""No to teda zlato!""Tak jo tady jednu scénku máte!" Zasmál se Erik. "Přesně!" Pohlédla na její obecenstvo. "Wow! Dobřé" Zařvaly Mess a Jack.
"Svlíknout, svlíknout!" "To jsme si nedomluvili hele my jdeme do kuchyně a vy si tu dělejte co chcete my s Erikem si budeme dělat svoje... Viď?" A svůdně Elizabeth mrkla na Erika. "No jo my máme svoje super stránky!" Zachichotal se a odešel za Beth do kuchyně. "No co tam tak bude dělat s mojí holkou stejně zachvilku se tam zajdu podívat" "Tak to je první věc s kterou souhlasím""Tak a teď točím já!" A přitom pohlédl na Mess a Deyla. "Točím!" Zařval na plný pecky Jack. "Á vida, vida na koho nám to padlo já věděl že to tak bude!" "Tak úkol jít si to rozdat do Messina pokoje!" "Jou!" "Ale ale někdo nám tady spí tak to budeme budit!""I náš Taylor Lautner spí to budeme budit dvakrát" Zasmála se Endy. "To jsem zvědavá co tam budou dělat když se dneska tak drkly!" "Ale pak jim musíme ještě říct úkol!" Zapištěl Jack. "Ano svatá pravda!" :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťa :)) Peťa :)) | Web | 7. dubna 2012 v 0:38 | Reagovat

1. řekla bych, že to bude něco, dost, ehm, nemravného :D
2. Tak to si netroufám říct :D
3. Ale jo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama