Wild Ones 2.díl- Párty začala! 2.část

4. května 2012 v 10:05 | Clérka :D |  Komix Wild Ones
2.část... Snad se bude líbit... Příjemné čtení... ;)
"S kým žeto?" "Se mnou zlato já říkal že to na nás stejně padne!" Odvětil s příjemností Deyl."No jsem nadšená!" Odsekla ironicky Mess. "Fájn. Jdeme do tvýho pokoje!" "Jo a lidi máte si to tam rozdat!" Dotal s potěšením Jack. "Hmm JAcku ty lichotníku nebo lichokopitníku..." Zasmál se na mě a poté na Jacka.


"Zlato, myslím že nám ta flaška hodně pomohla dlouho jsme to nedělali" Odvětil a začal mě vášnivě líbat. "EHm... Ehm měli jsme ho přece předvčerejšek!" "No zlato jiné by to bylo kdyby jsme to dělali včera." A líbal mě ještě vásnivěji. "Hele zlato pojď už si to rozdat jsem celej na tebe nažhavenej!" A hodil mě na postel.Když jí hodil na postel tak Mess rychle vstala a šla si stoupnout ke steně. Samořejmě Deyl za ní zašel opřel se jednou rukou o zeď a začal se jí ptát na divný otázky např. - spala si s někým a tak dále. "NE! A už mě nech bejt!" "Haha! To teda nenechám budu se tě ptát dokud to nezjistím!" "Můžeš začni!" "Myslíš si že jsem s někým spal?" "Ježiši ne!"....

Mezitím v obýváku


"No týjo jsem tak vožralá že, bych asi spala do alelůůůůja!" A smála jako pakoň. "Jde vidět že mi oba" A pohlédli na sebe.


A přitiskli se k sobě. "Hele nejsi až zas tak špatný" A začal jí líbat po krku. "CO?! Kdyby jsme si to cvičně rozdali?" Zachichotala se Endy. "No proč néé!" Pousmál se a odnesl jí na gauč kde jí začal sundávat oblečení.

Mezitím

"To by mě zajímaloco tam všichni dělají" "To mě taky ale stejně než se na ně dívat musíme ještě pokecat jako před 30 minutami. A povídali si dál ani se nešli kouknout :D


"Hele já Ti teda řeknu co mi je! "No to mi teda vysvětli co ti je?" Otázal se podivně. "Zajímáš se spíš o sex ale mé problémy tě nezajímají. Za druhé přišly jsme do školy a ty hnedka pamatuješ si na včerejšek Mess? Jsi naprostej nadrženec!" Dořekla a pořád na něho hleděla s záluskem ho zabít. "No tak sorry mám prostě nejradši na celým světě sex!" "Aha a mě ne?" Zasmutněla a jednu mu vlepila. "Au! Samozřejmě že, tebe mám nejradši jsem zapoměl." "Tak ty jsi zapoměl vždyť jsem před tebou a myslíš jedině na sex!" A vlepila mu další facku. "Víš co jdu za Endy a párty K.O.N.Č.Í! Dořekla Mess a šla se vrhnout zarazit celou párty.


"Lidi!?" Zařvala Mess když se podívala na Endy a Jacka. "Víš ono to je trožku jinak než myslíš..." Řekla s hroznou ostudou Endy. "Ono to je tak že hledáme oblečení" Chtěl tomu Jack dodat trochu humoru. "No jasně radši vypadněte jinak zešílím!" Zařvala na ně Mess a v tu chvíli oba dva se oblékali a upalovali stopovat taxíky.


1. Myslíš že se Mess rozejde s Deylem?
2. Začnou se hroutit vztahy?
3.Líbil se Ti díl?


2.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Joy Joy | Web | 4. května 2012 v 13:15 | Reagovat

Ahoj, len som ti chcela pripomenúť že si mi stále neposlala ďalší výtvor do Miss Sims, máš ešte čas do nedele. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama