Wild Ones 3.díl- Přespávačka 1.díl

4. května 2012 v 13:59 | Clare :) |  Komix Wild Ones
3.díl :) Pěkné čteníDruhý den po párty všichni stály nebo seděli na svém oblíbením místě venku. "To byla ale párty nic si nepamatuju" Prohlásila hrdě Endy. "Já si pamatuju teda hodně" Řekla Mess podívala se na Jacka, Endy a Deyla. "Já si jen pamatuju jak jsem s Erikem klábosila v kuchyni" Zachichotala se na Erika.
"Víš Endy zorvna mi dvě si musíme o něčem promluvit" Řekla Mess a v tu chvíli se vyklouzla s Deylova objetí a vzala Endy aby si s ní mohla promluvit. "No dobře ale za chvíli začíná hodina BreakDancu"


"To by mě zajímalo o co go?" Koukla se Elizabeth na Mess. "No prostě se nezůčastníš jedné diskuze a můžeš na chvíli zůstat se mnou.
"No tak co je?!" "Víš co je podvedla jsi Erika který tě tak miluje!" Řekla rozzuřeně Mess. "Ale,ale že jsi z toho tak vedle!" Začala si vylívat vztek na Mess. "Do toho ti nic nemusí bejt!" Zaječela, otočila se a odešla za Deylem.


"Konečně jste tady musíme jít na hodinu Breaku!" Zavelela Elizabeth.

O 5 minut později


"HOUHOU děcka říkate si shrek?! Honem pohyb!" Řvala na nás úča. "Dneska uděláme kluci pařbu třeba zajet do baru"
Navrhl Erik. " Sorry kámo ale dneska má babča 100 tak to jdu oslavit." Řekl se dřinou Jack. "No a co ty?" "Já? Mám dneska napilno s tím slohem do dějáku s TEBOU!" "AHA... Tak nic" Řekl Erik a opřel se zpátky na ruce. MEzitím co se kluci domlouvali holky se nabídli že by mohli přespat u Endy, všichni souhlasili-jen holky- a tak se měli sejít v 18:00 u Endy.

Toto je učitelka BreakDancu. "Makáme!" Křičela učitelka na všechny žáky kteří si myslí jen jediné ona jak je může učit.


Po škole

"Fakt super holky příjdou ke mě a já se ještě stejně musím učit geometrii!" Zasténala Endy a lehla si k učebnici. Ale když v tom někdo zaklepal. "Bože pojď dál mami!""Čau dcero to jsem já maminka!" Zasmál se Erik. "Aha promiň ale jsem tak naštvaná na sebe. " Vstala a Erikovi."Hele pomohl bys mi se naučit na geometrii vím že jsi profík v geošce prosím... A je to za to že jsi tu vtrhnul jako moje máma" "Jasně rád ti pomůžu."


"To je celkem lehký učivo" Řekl Erik a sednul si k učebnici. "Já to ale nechápu." Endy se pousmála a sedla si svůdně na gauč. Erik se nemohl soustředit na učivo když vedle něho -skoro- seděla Endy.


1.Co si myslíš že se stane?
2.Líbil se ti díl?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ~ Avαηtis ~ Avαηtis | E-mail | Web | 4. května 2012 v 15:39 | Reagovat

Mne ty obrázky nejdou načíst O.o

2 Clérka :) Clérka :) | 5. května 2012 v 22:33 | Reagovat

Tak to nevím co to je :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama